Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 70

AK Limousine

Bratislava
AK Limousine je moderná prepravná spoločnosť, ktorá svojim klientom ponúka vysokú mieru bezpečnosti, komfortu a reprezentatívnosti. Luxusné limuzíny nášho vozového parku zodpovedajú požiadavkám aj najnáročnejších klientov, s dôrazom na ich pohodlie a maximálnu bezpečnosť počas doby transferu. Prepravu našich klientov zabezpečujú profesionálni vodiči disponujúci jazykovými znalosťami, s primeraným vystupovaním. Počas existencie AK Limousine sme okrem významných a výnimočných udalostí poskytli naše služby aj veľvyslancom, diplomatom, ako aj predstaviteľom medzinárodného priemyslu a obchodu. Je nám cťou, že využívajú naše služby opakovane a čoraz častejšie.
Náš vozový park pozostáva z vozidiel Mercedes-Benz triedy E, BMW radu 5 a 7, ďalej Volkswagen Passat a Škoda Superb. Rovnako je spoločnosť schopná zabezpečiť Mikrobusy a Minibusy , určené pre väčšie či menšie skupiny klientov.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Preprava do zahraničia
- spoločnosť je schopná zabezpečiť Mikrobusy a Minibusy, určené pre väčšie či menšie skupiny klientov - pre spoločnosti ponúkame platby prostredníctvom faktúry

Cenník služieb

Položka Cena
Bratislava - Vienna Airport 60 €
Bratislava - Vienna city 80 €
Bratislava - Bratislava letisko 20 €
Bratislava - Banská Bystrica 212 €
Bratislava - Brno 129 €
Bratislava - Budapest 200 €
Bratislava - Praha 330 €
Bratislava - Košice 400 €
Bratislava - jednosmerne paušál 15 €
Bežná tarifa mimo Bratislavy (km) 1 €
Čakanie (hod.) 20 €
Svadobný servis (3 hod.) 100 €

Vozový park

Vozidlo
Mercedes-Benz triedy E
BMW radu 5 a 7
Volkswagen Passat
Škoda Superb
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.