Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 90

Limoservices

Bratislava
Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti dopravy už od roku 1992. Zabezpečujeme prepravu pre našich klientov v rámci celého Slovenska a Európy. Za posledné roky sa spoločnosť Limoservices stala lídrom na slovenskom trhu v preprave na medzinárodné letiská a v preprave po celej Európe . Služby našej spoločnosti využíva široké spektrum zákazníkov, zahraničné a slovenské spoločnosti, vládne organizácie, ambasády, ale aj jednotlivý klienti. Máme dlhoročné skúsenosti s prepravou klientov na medzinárodné letiská : Viedenské letisko Schwechat, letisko Ferihegy Budapešť, Pražské letisko Ruzine a ďalšie letiská v celej Európe.

Naša spoločnosť používa na prepravu klientov luxusné vozidlá značky Mercedes-Benz E class a na prepravu viacerých pasažierov máme k dispozícii mikrobus Mercedes-Benz Viano, ktoré Vám zaručia maximálny komfort a bezpečnosť pri Vašej preprave. Naši vodiči majú profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

LIMOSERVICES vám ponuka
- skúsenosti vodičov
- komfort vozidiel
- profesionálny prístup

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Preprava do zahraničia
- preprava pre firmy a organizácie - kompletný dopravný servis pre konferencie (catering a pod.) - diaľková preprava - preprava mikrobusom - prenájom vozidiel s vodičom - svadobný servis - rôzne typy prepravy dohodou - akceptujeme platby platobnými aj kreditnými kartami - prijímame platby cez Western Union - pre spoločnosti ponúkame platbu cez faktúru

Cenník služieb

Položka Cena
mimo Bratislavu do 100 km (km) 0,46 €
mimo Bratislavu do 200 km (km) 0,43 €
mimo Bratislavu nad 200 km (km) 0,40 €
čakanie (hod) 13,28 €
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.