Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 94

Mercedes Taxi Schwechat

Bratislava
Spoločnosť Mercedes Taxi Schwechat sa zaoberá osobnou prepravou, ako aj prepravou mikrobusom. Našou prioritou je doprava na letisko Schwechat Airport, respektíve Wien Airport (letisko Viedeň). Taktiež zabezpečujeme prepravu po celom Slovensku, ako aj po celej Európe. Naši vodiči majú mnohoročné skúsenosti s autodopravou. Aby sme zabezpečili maximálne pohodlie, využívame autá výhradne značky MERCEDES- BENZ, vďaka čomu sme jednou z najžiadanejších taxislužieb využívaných práve na dopravu medzi Bratislavou a Viedňou, respektíve Bratislavou a Schwechatom. Každému sme k dispozícií NONSTOP. Počas jazdy je zabezpečené maximálne pohodlie. Všetky vozidlá sú klimatizované a počas jazdy je možné prezrieť si niektoré, z našej širokej ponuky DVD filmov, či prečítať si dennú tlač. To všetko za bezkonkurenčne nízku cenu.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Rozvoz na svadby
Detská autosedačka
- prenájom vozidiel s vodičmi - pre Vaše deti máme pripravené detské sedačky a mnoho rozprávok na DVD - rozvoz detí do školy, ako aj na mimoškolské aktivity - zmluvná preprava pre firmy a organizácie - odťah pokazených a Vami vybraných vozidiel po Slovensku a celej Európe - poznávacie zájazdy

Vozový park

Vozidlo
Mercedes Benz E-Class Silver
Mercedes Benz V-Class Silver
Mercedes Benz V-Class Black
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.