Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 101

RADIO - TAXI

Bratislava
Dovoľte nám, aby sme Vám touto cestou predstavili našu spoločnosť RADIO - TAXI, ktorá ponúka na trhu osobnej prepravy služby. Sme úspešná, dynamická a rozvíjajúca sa spoločnosť. Našim poslaním je poskytovať našim klientom služby prepravy osôb v najvyššej dostupnej kvalite. Počúvali sme a počúvame želania, priania, ale aj pripomienky našich klientov s cieľom stáleho vylepšovania nášho systému a spôsobu práce a vyvíjame čo najväčšie úsilie zlepšenia služieb, ktoré poskytujú našim zákazníkom čo najväčšiu hodnotu.

V oblasti cenovej politiky predstavuje naša spoločnosť priesečník medzi najnižšou možnou cenou a cenou paliva. Vynikáme kvalitou, spoľahlivosťou, odbornosťou . Vedenie firmy má záujem o neustále skvalitňovanie automobilového parku, zvyšovania počtu vozidiel a kladie veľký dôraz na slušné správanie svojich zamestnancov. Vodiči našej firmy majú dlhoročné skúsenosti a prax nielen v rámci mesta Bratislavy, ale aj celej Slovenskej republiky, Rakúska, Maďarska a Českej republiky. Zabezpečujeme svadby, oslavy, promócie, plesy a iné podujatia, ako aj dopravu do turistických centier Slovenska a okolitých štátov.

Pevne veríme, že sa v budúcnosti obrátite na našu RADIO - TAXI Bratislava a že budete maximálne spokojní s našou taxislužbou.

Ponuka služieb

Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Rozvoz na svadby
- Poskytujeme aj službu typu drink servis, čo je odvoz auta zákaznika - Pri stálych zákazníkoch sme ochotní na požiadanie zákazníka uskutočniť aj nákupy a priniesť na určenú adresu - Naša taxislužba disponuje sedem miestnym automobilom a teda na požiadanie je možné uskutočniť odvoz naraz až sedem ľudí - Pri požiadavke combi voza naša firma vychádza aj v tom v ústrety zákazníkovi, nakoľko vo vozovom parku firmy je niekoľko combi vozov

Cenník služieb

Položka Cena
ZÁKLADNÁ SADZBA 1 €
I. zo stanovišťa (km) 0,89 €
II. tel. objednávka (km) 0,46 €
čakanie (min.) 0,23 €
príjazdné kombi, klíma 1,99 €
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.