Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 112

TAXI SCHWECHAT

Bratislava
Spoločnosť TAXISCHWECHAT Vám ponúka služby v oblasti prepravy osôb. Našou prioritou je preprava osôb na Viedenské letisko Schwechat, preprava osôb po Slovensku a preprava do celej Európy. Naše služby využívajú Slovenské a zahraničné firmy, organizácie ale aj jednotlivý klienti. Klientom ponúkame komfort, bezpečnosť a serióznosť. Vodiči disponujú dlhoročnými skúsenosťami, jazykovými znalosťami a profesionalitou. Náš vozový park pozostáva z limuzín ktoré ponúkajú nadštandardný komfort, priestor a pohodlie cestujúcim.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Preprava do zahraničia
Rozvoz na svadby
- preprava pre organizácie - organizácia konferencií (kompletný dopravný servis) - prenájom vozidiel s vodičom - všetky vozidlá sú vybavené platobnými terminálmi - akceptujeme platby kreditnými kartami všetkých typov - prijímame platby cez Western Union - pre organizácie ponúkame platbu faktúrou - prijímame platby vo voľne zmeniteľných menách (USD, EURO, CZK....)

Cenník služieb

Položka Cena
Bratislava - Schwechat 46,14 €
Schwechat - Bratislava 46,14 €

Vozový park

Vozidlo
MERCEDES-BENZ E class
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.