Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 113

Taxi Slovakia

Bratislava
Poslaním našej spoločnosti je bezpečná a spoľahlivá preprava našich klientov podľa ich požiadaviek. Úspešne pôsobíme na automobilovom trhu v oblasti osobnej autodopravy luxusnými vozidlami. Veľký dôraz kladieme na individuálny prístup ku klientom, ktorým ponúkame taxi služby, krátkodobý a dlhodobý prenájom komfortných limuzín s vodičom, vybavených najmodernejšími bezpečnostnými prvkami. Každý vodič má minimálne 5 ročnú prax, ovláda niektorý zo svetových jazykov a má spoločenské vystupovanie. Náš kvalifikovaný personál je našim zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Preprava do zahraničia
Rozvoz na svadby
- reprezentatívna preprava na obchodné stretnutia a firemné akcie - recepcie, stužkové, promócie, V.I.P. servis - svadobný servis, prenájom limuzín s vodičom pre novomanželov a hostí - rodinné oslavy a iné významné udalosti - do limuzín je možné objednať občerstvenie podľa požiadaviek klientov
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.