Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 118

Taxislužba Bratislava

Bratislava
Diaľková Taxislužba - Limoservices poskytuje služby už od roku 1992. Naša spoločnosť je zameraná na prepravu na medzinárodné letiská, transfery po celom Slovensku a Európe. Prioritou tejto diaľkovej taxislužby je maximálne uspokojiť potreby zákazníkov. Radi Vám poskytneme maximálny komfort, používame luxusné vozidlá MERCEDES-BENZ E triedy. K dispozícii máme aj mikrobus MERCEDES-BENZ Viano a MERCEDES-BENZ Sprinter.
Či už potrebujete jazdiť po Slovensku, alebo pôjdete na služobnú cestu do zahraničia, budeme radi, keď sa na nás obrátite.
Zaručujeme Vám, že s nami budete spokojní. Jazdíme cez deň aj v noci. Používame vozidlá s vysokou mierou bespečnostných prvkov, ako sú ABS, ESP, BAS systém, airbagy.
Takisto sa môžete spoľahnúť že s nami prídete včas a presne na určenú adresu, k tomu nám pomáha najnovšia technológia navigačných systémov.
Máme priestranné autá, bez problémov naložíme viacej batožiny ako bežné auto a pritom sa poveziete v maximálnom pohodlí.
Akceptujeme kreditné karty všetkych typov a taktiež prijímame platby aj cez Western Union.
V každom aute vo výbave samozrejme nechýba klimatizácia.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Detská autosedačka
- celodenný prenájom vozidla s vodičom, doprovod na konferencie - prenájom vodičov pre Vaše vozidlá - pre organizácie možnosť dohody jazdenia na faktúru, mesačné vyúčtovanie jázd vo faktúre s rozpisom jázd - akceptujeme platby cez Western Union

Vozový park

Vozidlo
MERCEDES-BENZ E class
BMW Serie 5
MERCEDES-BENZ Viano (sedadiel: 7+1)
MERCEDES-BENZ Sprinter (sedadiel: 19+1)
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.