ID: 2770

R.S.T. TAXI (Splašený Slimák)

Brezno
„Ponúkame osobnú prepravu (Taxislužbu) v rámci Slovenska a EÚ, Kuriér (preprava malých zásielok, Nákup tovaru), Projekt Splašený Slimák, Člen siete taxislužieb Taxikey Naše služby : -Miestna osobná preprava Podbrezová (2€) -Čas v hrsti, -Zdieľaná jazda, -Nákup tovaru a preprava malých zásielok, -Už žiadna hotovosť, -Cestuj cez appku. Appky sú In Taxikey“

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Zľavy pre firmy
Cena jazdy vopred
Zdieľané jazdy Cena 5€/os. platí pre zdieľanú jazdu na trase <>, <> Cena 7,5€/osoba+pristavenie vozidla 10€ platí pre zdieľanú <>, <>. Minimum 3 osoby na vozidlo. Platí len na zverejnené jazdy. Kuriér, nákup tovaru Ak potrebujete nakúpiť, my sa o všetko postaráme.Cena za službu je 5 € + prejdená vzdialenosť. Úhradu za službu je možné vykonať nielen v hotovosti, ale aj bezkontaktne. Appky sú In Taxikey Člen siete taxislužieb Taxikey. Pri prvej registrácii do aplikácie vložte kód taxislužby >>>09440911<<<. Infošky o registrácii nájdete na webe >>>www.taxikey.com<<< Už žiadna hotovosť Už žiadna hotovosť. Platba za prepravné služby je možná nielen v hotovosti ale aj cez platobný terminál bezkontaktne, kartou, mobilom. Služba bezhotovostná platba za prepravné služby nie je spoplatnená.

Cenník služieb

Položka Cena
 €

Stanovištia

Poloha
Podbrezová a okolie

Vozový park

Vozidlo
Citroën c3 Picasso, 5 miestne, Mpv
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.