Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 253

Maxi Taxi

Košice
Firma Maxi Taxi vznikla v roku 1993. Začiatky, tak ako v každej podobnej firme boli dosť ťažké, ale časom sa firma profilovala vo svojom packete služieb na veľmi slušnej úrovni. Kým v počiatku bol autopark firmy postavený na rôznych značkách automobilov, časom sa firma rozhodla pre stále sa skvalitňujúcu značku ŠKODA. V súčasnosti sa firma zaraďuje medzi popredných poskytovateľov tejto služby v Košiciach aj okolí. Autopark pozostáva z 15-tich vozov rôznych tried, takže pre zákazníka sa stačí iba rozhodnúť a \"bezpečne sa zviesť!\"

Ponuka služieb

Rozvoz na svadby

Cenník služieb

Položka Cena
štartovné 0,70 €
sadzba mesto/km 0,69 €
čakanie/10 min. 1,66 €
min. poplatok za použitie vozidla 2,50 €

Vozový park

Vozidlo
ŠKODA SUPERB, Vozidlo tejto triedy je vybavené klimatizáciou, pultovým prachovým filtrom ako aj mnohými prvkami, či už aktívnej alebo pasívnej bezpečnosti (ABS/ASR). Objem batožinového priestoru je 462 l.
ŠKODA OCTAVIA, Vozidlo strednej triedy vhodné na cesty v rámci kraja ako aj v meste. Vozidlo je vybavené aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými prvkami (ABS/ASR). Objem batožinového priestoru je úctyhodných 560 l.
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.