Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 1023

Najlacnešie Express taxi

Kysucké Nové Mesto
Našim cieľom je plniť želania a požiadavky klientov rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu. A práve táto vízia nás viedla k tomu, aby sme vytvorili jedinečnú taxi službu v Kysuckom Novom Meste, ktorá uspokojí našich zákazníkov v čo najvyššej miere.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Zľavy pre firmy
Cena jazdy vopred
Rozvoz na svadby
Detská autosedačka
Zmluvy pre firmy a org.
Štandardné služby: - jazda na čistom vozidle bez technických závad - vo všetkých vozidlách je zakázané fajčiť - najkratšia možná trasa k cieľu cesty (alebo podľa želania klienta) - kompletný airport servis – odvoz na letisko, odvoz z letiska - naloženie a vyloženie batožiny klienta - transparentnosť účtovania - prehľadný doklad o zaplatení - možnosť voľby formy platby ( hotovosť, faktúrou) - ochotní zamestnanci s príjemným vystupovaním a školením - ochota plniť požiadavky klienta Nadštandardné služby: - prevoz zásielok alebo tovaru do miesta určenia - celodenný prenájom vozidla s vodičom - odvoz Vašich detí bez prítomnosti rodičov na vami požadované miesto - odvoz automobilu klienta podľa jeho požiadaviek

Cenník služieb

Položka Cena
Mesto do 2km 1,5 €
Mimo mesta 1km 0,7 €
Zľava na ďiaľkové trasy 1km 0,5 €

Stanovištia

Poloha
Autobusová stanica - Kysucké Nové Mesto

Vozový park

Vozidlo
Škoda Octavia 2 (sedadiel: 4), r.v.2011
Škoda Octavia 2 (sedadiel: 4), r.v.2010
Škoda Octavia 2 (sedadiel: 4), r.v.2009
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.