Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 273

AM TAXI

Levice
Naša spoločnosť AM TAXI Levice vznikla v roku 1999 ako jedna z prvých 5 súkromných taxislužieb v Leviciach. Medzi prvými sme začali pracovať i v nočných hodinách. Od začiatku zabezpečujeme služby osobnej taxislužby, nepravidelnú prepravu osôb v rámci Levíc a jeho okolia. V prípade záujmu poskytujeme dopravu osôb po celom Slovensku i v celej Európe.
V súčasnej dobe naša firma prevádzkuje 6 osobných vozidiel. Disponujeme 4 novými vozidlami značky Chevrolet Aveo, 1 vozidlom Škoda Octavia, a 1 vozidlom BMW 320 combi. Naša prevádzka je non-stop, takže v ktorúkoľvek nočnú hodinu sme tu pre Vás.
Pre nás sú prvoradí vždy zákazníci a to, aby boli pohodlne, bezpečne a za prijateľnú cenu dopravení na požadované miesto. Cieľom našej spoločnosti je uspokojovať čo najväčšie množstvo zákazníkov. Neustále sa snažíme hlavne o to, aby naše služby boli na vysokej úrovni a aby boli zákazníci s našimi službami spokojní.
Pevne veríme, že sa v budúcnosti obrátite na našu službu AM TAXI a že s nami budete maximálne spokojní.

Ponuka služieb

Preprava do zahraničia

Vozový park

Vozidlo
4 nové vozidlá značky Chevrolet Aveo
Škoda Octavia
BMW 320 combi
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.