Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 943

CityExpressTAXI

Lučenec
Hľadáte spoľahlivú taxislužbu, ktorá vás dopraví kamkoľvek rýchlo a bezpečne? Idete na pracovnú cestu do zahraničia a potrebujete odvoz? Neváhajte a kontaktujte City Taxi Express so sídlom v Lučenci. Radi vám pomôžeme!

Špecializujeme sa na poskytovanie taxislužieb v Lučenci a okolí, no vieme zabezpečiť aj prepravu osôb do zahraničia – v rámci Európskej únie. Naše prepravné služby medzi inými pravidelne využívajú aj mnohé opatrovateľky, cestujúce za prácou do Rakúska. Pokiaľ aj vy potrebujete rýchlo a bezpečne odviezť, určite nás kontaktujte. V prípade cesty do zahraničia odporúčame sa nám ozvať v 24-hodinovom predstihu. Taxík v oblasti Lučenca je však dostupný okamžite, pripravený vás odviezť všade tam, kam potrebujete.

V našom vozovom parku sa nachádzajú len taxíky od renomovaných automobiliek ako Renault, Citroën či Volkswagen, ponúkajúce pasažierovi želaný komfort a pohodlie.

Naša taxi služba je vám k dispozícii od pondelka do nedele v čase medzi 5. hodinou rannou a polnocou. V prípade, že máte záujem o naše kvalitné služby, neváhajte a kontaktujte nás telefonicky, mailom

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Zľavy pre firmy
Rozvoz na svadby
Detská autosedačka
Prenájom vozidiel
Zmluvy pre firmy a org.
Ponúkame široke spektrum služieb v doprave sme Licencovaná TAXIslužba fungujúca už 15rokov. Spolahlivost, Skusenost a Kvalita.

Cenník služieb

Položka Cena
jazdíme už od 0.65 €

Stanovištia

Poloha
Lučenec-Autobusova/Vlakova stanica ul.Kapitana Nalepku
Lučenec-Rúbanisko 3

Vozový park

Vozidlo
Škoda Roomster (sedadiel: 5), Klimatizovane a priestranne vozidlo
Škoda Octavia (sedadiel: 5)
Renault Megane Scenic (sedadiel: 5), Klimatizovane a komfortne vozidlo
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.