Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 315

LUXURY CAR SERVICE

Michalovce
Spoločnosť LCS international s.r.o. - LUXURY CAR SERVICE sa zaoberá prepravou osôb v celej Európe na najvyššej úrovni. Naše služby sú zamerané hlavne pre firmy, hotely, reštaurácie a tiež “ výnimočných ľudí ” - pre Vás všetkých, ktorý potrebujú reprezentatívne autá na rôzne obchodné, ale aj súkromné stretnutia a hlavne výnimočné situácie. Naši vodiči sú profesionáli s dlhodobou praxou. Všetci majú platné koncesie EÚ. Do našej ponuky patrí aj doprava vodičom s aktívnym anglickým jazykom alebo tiež aktívnym nemeckým jazykom na služobné cesty, alebo transféry z letísk.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
Rozvoz na svadby
- služobné cesty - svadby a iné slávnostné príležitosti - vytvorenie sprievodu(autá vyzdobené svadobnými EČV a kyticami v cene.) - prenájom limuzín s vodičom, ale aj bez vodiča - preprava pre firmy, reštaurácie a hotely - preprava 7 miestnym mikrobusom - Seat Alhambra - možnosť fakturácie - prenájom aut a doprava
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.