Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 427

Poprad TAXI

Poprad
Naša taxislužba Poprad TAXI, bola založená v júni roku 2000 ako súkromná taxislužba. Svoj pozitívny image si vybudovala vďaka kvalite poskytovania služieb, spoľahlivým prístupom vodičov ku klientom, bezpečnosťou a pohodlím našich motorových vozidiel.
Hlavným cieľom našej taxislužby Poprad TAXI je dopraviť Vás bezpečne a spoľahlivo tam, kam potrebujete.
Odvezieme Vás z autobusových a železničných staníc, do hotelov, do reštaurácií, na svadby, oslavy a iné slávnostné príležitosti. Zabezpečíme dopravu na Vami zvolené miesto, na obchodné rokovania, konferencie a iné stretnutia, poskytujeme kuriérske služby.
Poskytneme Vám dopravu z letiska a na letisko v Bratislave, v Košiciach, v Žiline, vo Viedni, v Krakowe, ale aj kdekoľvek inde v Európe. Všetko pohodlne a rýchlo. Za prepravu batožiny pri transferoch v Poprad TAXI, neplatíte.
Zabezpečíme rozvoz Vašich zamestnancov do práce a z práce, aj v skorých ranných a neskorých nočných hodinách tam, kde je ťažké docestovať mestskou hromadnou dopravou. Ponúkame zabezpečenie prepravy na poznávacie zájazdy po Vysokých Tatrách, Liptove, Spiši a ich okolí, na prehliadku hradov, zámkov a kaštieľov, jaskýň Slovenského Krasu. V zimnej sezóne Vás dopravíme na lyžovačku do týchto regiónov.
Ponúkame komfortnú dopravu za prijateľné ceny spolu s možnosťou zabezpečenia individuálnych požiadaviek zákazníka. Kladieme dôraz na skvalitňovanie našich služieb podľa platných európskych noriem. Vďaka investíciám a inovácii nášho vozového parku dokážeme pri zvýšení kvality znižovať náklady a tak poskytnúť klientovi najlepšiu cenovú ponuku.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
Rozvoz na svadby
- drink taxi a donáška - preprava na poznávacie zájazdy, za turistikou, na lyžovačku - prenájom vozidiel s vodičom - možnosť prepravy mikrobusmi
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.