Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 837

Weiron

Prešov
Od 01.11.2011 bola zahájená preprava osôb do Veľkej Británie. Prečo sme sa rozhodli vytvoriť takúto prepravnú trasu? Problematika dopravy je veľmi špecifická podnikateľská činnosť, ktorou priamo oslovujeme klientov, so záujmom o cestovanie do Veľkej Británie, ktorí priamo z miesta bydliska spolu so svojou batožinou v kratšom čase sa vedia dopraviť do Veľkej Británie . Prečo si zvoliť nás? Prečo cestovať mikrobusom tak dlhú a časovo náročnú cestu? Prečo? Prečo? Každopádne je tu veľa otázok, na ktoré nám budete vedieť odpovedať Vy, ale najskôr, my, sa pýtame, prečo nás nevyskúšať? K tomu, aby ste boli spokojní s cestovaním, potrebujete pohodlie a príjemnú spoločnosť. Práve takéto služby Vám ponúkame .

Preprava osôb do Veľkej Británie bude poskytovaná mikrobusom zn. PEUGEOT BOXER, ktorý poskytuje pohodlné cestovanie pre 9 osôb vrátane vodičov. Pre tak náročnú trasu sme vybrali dvoch profesionálnych vodičov, ktorí Vám poskytnú prepravné služby na vysokej úrovni, a ktorí sú komunikatívni, precízni, ústretoví, nápomocní, ale radšej si ich vyskúšajte samy.

Samozrejmosťou je podávanie kávy alebo čaju počas prepravy. Zároveň pripravujeme aj ďalšie doplnkové služby, ale to už nechám ako prekvapenie pre tých, ktorí budú využívať našu prepravnú spoločnosť, na to aby sa pohodlne, rýchlo a bezpečne dostali do miesta určenia.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Platba kartou
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Zľavy pre firmy
Detská autosedačka
Podávanie nápojov
Zmluvy pre firmy a org.

Stanovištia

Poloha
Prešov

Vozový park

Vozidlo
peugeot boxer (sedadiel: 9)
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.