Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 520

Taxi Milan Lipa

Skalica
Vozidlá, prostredníctvom ktorých sa poskytuje taxi služba, majú uzatvorené poistenie prepravovaných osôb minimálne vo výške 33 193,9 € na osobu (sedadlo) a poistenie batožiny vo výške 6638,78 €. U vozidiel je samozrejmosťou, že sú vybavené klimatizáciou. Naša firma je schopná pri požiadavke vozidlo pristaviť do 10 minút od objednávky.

V prípade poruchy vozidla počas prepravy zákazníka garantuje naša firma dopravenie prepravovaných osôb do stanoveného cieľa náhradným vozidlom a to bezodkladne.

Jednou z ďalších služieb, ktoré poskytujeme, je odvoz vás aj vášho vozidla.

Na našich vozidlách poskytujeme priestor na prezentáciu vášho produktu prostredníctvom reklamy.

Pre firmy a organizácie je po dohode možnosť platby faktúrou. Pri opakovanom využívaní našich služieb a pri dlhodobej spolupráci je možnosť poskytnúť individuálnu zľavu.

V prípade Vašej potreby využiť taxi službu, veríme, že sa rozhodnete pre spoluprácu s našou spoločnosťou, ktorá je známa nielen svojimi kvalitnými službami poskytovaných zákazníkom, ale aj spoľahlivosťou a serióznosťou.

Našim krédom je byť dôveryhodní a chceme byť partnermi úspešných.

Ponuka služieb

- V prípade poruchy vozidla počas prepravy zákazníka garantuje naša firma dopravenie prepravovaných osôb do stanoveného cieľa náhradným vozidlom a to bezodkladne. - Odvoz vás vášho vozidla - Na našich vozidlách poskytujeme priestor na prezentáciu vášho produktu prostredníctvom reklamy. - Pre firmy a organizácie je po dohode možnosť platby faktúrou.

Cenník služieb

Položka Cena
Jednotná sadzba v rámci Skalice (jedna jazda) 2,50 €
Sadzba/km 1 €
Nástupná sadzba 0 €
Sadzba za čakanie 1 hod 8 €

Vozový park

Vozidlo
Škoda Octavia 1,6 TDI (sedadiel: 2)
Škoda Superb Hatsbcak manual (sedadiel: 2)
Škoda Superb Hatsbcak automat (sedadiel: 2)
Mercedes Vito 4x4 8+1 automat
Mercedes V 4 Matic 7+1 automat
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.