Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 564

Feko taxi

Topoľčany
Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti taxi služieb, osobnej a nákladnej autodopravy. Naším cieľom je spoľahlivá, bezpečná a pohodlná preprava. V tomto smere sme Vám plne k dispozícii. Ponúkame kompletné služby v oblasti osobnej taxi dopravy elegantnými automobilmi značky RENAULT.

Poslaním našej spoločnosti je rýchla, spoľahlivá a bezpečná preprava našich klientov podľa ich požiadaviek. Na trhu úspešne pôsobíme v oblasti osobnej autodopravy 5 a 9 miestnymi plne klimatizovanými vozidlami, vybavenými najmodernejšími bezpečnostnými prvkami a v oblasti nákladnej dopravy vozidlami s nosnosťou do 1000 kg. Veľký dôraz kladieme na individuálny prístup ku klientom, ktorým ponúkame naše taxi a dopravné služby. Každý vodič má minimálne 3 ročnú prax a spoločenské vystupovanie. Naši kvalifikovaní zamestnanci sú zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Individuálny a profesionálny prístup je pre nás samozrejmosťou, dbáme o maximálny komfort prepravovaných osôb, s dôrazom na flexibilitu, dochvíľnosť a diskrétnosť. Naša spoločnosť prepravuje jednotlivých klientov aj skupiny.

Ponúkame vysokú úroveň poskytovaných služieb, čistotu vozidiel, ale aj slušné a ochotné vystupovanie vodičov. Včasné pristavenie vozidla na dohodnuté miesto a informovanosť zákazníka o cene sú pre nás samozrejmosťou.

Ponuka služieb

Bezplatná linka
Letiskový transfer
Preprava do zahraničia
Nákladná autodoprava Vám je k dispozícii pri preprave materiálov s celkovou hmotnosťou do 1000 kg.

Cenník služieb

Položka Cena
Nástupné 1 €
Sadzba - za každý dvojkilometer (platíte iba za jednu cestu) 0,83 €
Čakanie/hod. 10 €
Topoľčany (mesto) od 2 €

Vozový park

Vozidlo
RENAULT
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.