Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 1316

JADE TAXI

Topoľčany
Dovoľte nám ,aby sme Vám touto cestou predstavili našu spoločnosť JADE-TAXI TOPOĽČANY ,ktorá ponúka na trhu osobnú prepravu a služby. Sme úspešná a dynamická, rozvíjajúca sa spoločnosť. Našim poslaním je poskytovať naším klientom služby prepravy osôb v najvyššej dostupnej kvalite. Počúvali sme a počúvame želania, ale aj podmienky našich klientov cieľom stáleho vylepšovania nášho systému a spôsobu práce a vyvíjame čo najväčšie úsilie zlepšenia služieb, ktoré poskytujú našim zákazníkom čo najväčšiu hodnotu.
V oblasti cenovej politiky predstavuje naša spoločnosť priesečník medzi najnižšou možnou cenou a cenou paliva. Vynikáme kvalitou, spoľahlivosťou, odbornosťou. Vedenie firmy má záujem o neustále skvalitňovanie automobilového parku , zvyšovanie počtu vozidiel a kladie veľký dôraz na slušné správanie svojich zamestnancov. Vodiči našej firmy majú dlhoročné skúsenosti a prax nielen v rámci mesta Topoľčany , ale aj celej Slovenskej republiky , Rakúska, Českej republiky a Maďarska. Zabezpečujeme svadby , plesy, oslavy, promócie a iné podujatia,

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Cena jazdy vopred
Rozvoz na svadby
Detská autosedačka
Zmluvy pre firmy a org.

Stanovištia

Poloha
vlaková stanica alebo telefonické objednávky

Vozový park

Vozidlo
Skoda Rapid (sedadiel: 5)
Skoda Octavia (sedadiel: 5)
Volkswagen Sharan (sedadiel: 7)
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.