ID: 588

LIFE TAXI

Trenčín
Taxislužba je zriadená pre potreby širokej verejnosti a preto je naším cieľom a našou snahou maximálna spokojnosť zákazníka. Na trhu taxislužieb sme pre všetky vrstvy a kategórie zákazníkov. Spoľahlivo a bezpečne Vás dopravíme na letiská, obchodné rokovania, konferencie, dovolenky a rôzne akcie v klimatizovaných vozidlách. U našej taxislužby je samozrejmý seriózny prístup vodičov, spoľahlivosť a rozmanitosť nášho vozového parku a taktiež poskytovanie služieb za prístupné ceny. Pri pravidelných službách zostavujeme individuálne ceny. Služby, ktoré poskytujeme: DRINK TAXI zabezpečíme odvoz vášho súkromného auta domov. KURIER TAXI Zabezpečíme bezpečnú a rýchlu prepravu vašej zásielky. FAKTURÁCIA Pre firmy ponúkame bezhotovostnú platbu faktúrou za vopred dohodnuté cestovné. PRENÁJOM TAXI Ponúkame prenájom vozidla aj s vodičom. VAN TAXI V ponuke je aj 7-miestne klimatizované vozidlo.

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
DRINK TAXI Zabezpečíme odvoz vášho súkromného auta domov. FAKTURÁCIA Pre firmy ponúkame bezhotovostnú platbu faktúrou za vopred dohodnuté cestovné. PRENÁJOM TAXI Ponúkame prenájom vozidla aj s vodičom. VAN TAXI V ponuke je aj 7-miestne klimatizované vozidlo.
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.