Cookie Consent by Free Privacy Policy website
ID: 804

Taxik Benco ( Sukromná prepravná spoločnosť )

Trenčín
Sukromná prepravná spoločnosť ( Benco Taxik )

Naša firma sa zaoberá zákaznickými službami v oblasti prepravy. Sídlo firmy je v Trenčíne. Naše služby v súčasnosti využíva celý rad firemných zákazníkov, inštitúcií, ale aj privátnych klientov.

Pohodlie a bezpečnosť
Bezpečnosť jazdy a pohodlie zákazníka sú pre nás veľmi dôležité. Vodiči sú pripravení zvládať každodenné starosti vyplývajúce z dennej mestskej premávky. Aktívnym prístupom a premyslenou technikou jazdy sa snažia vyhnúť akýmkoľvek nepríjemným faktorom vyplývajúcim z bežnej premávky. Naše vozidlá sú vždy pripravené na cestnú premávku bez ohľadu na poveternostné podmienky. Kvalitný šofér, fyzická príprava motorového vozidla na prevádzku v danom ročnom období sú všetko faktory, ktoré značne ovplyvňujú bezpečnosť a takisto aj pohodlie jazdy.

Dôvera
Snaha nás a našich vodičov je získať si Vašu dôveru. Pod pojmom dôvera chápeme seriózny prístup ku klientovi, bezpečnú jazdu motorovým vozidlom, príjemný pocit z jazdy a dobrý dojem zanechaný v spomienkach na tieto krátke okamihy života.

Spoľahlivosť
Náš tím spoľahlivo plní úlohy, ktoré sú na naň kladené počas celého dňa a nerobí rozdiely medzi zákazníkmi. Cieľavedome pristupujeme ku zákazníkovi, či už ide o prepravu riaditeľa spoločnosti, alebo o odvoz vaších detí do školy. Dodržanie termínu objednávky, presnosť a korektná komunikácia s klientom sú základné predpoklady na vybudovanie si vzťahu s našimi zákazníkmi.

info,tel. 0949 136 296

... naše nové služby : LOVE DRIVE (zamilovaná jazda) , WEDDING CAR (svadobné vozidlo) , TRANSPORTION CHILDRENS and ANIMALS (preprava deti a zvierat) viac info na t.c. 0949 136 296

Ponuka služieb

Letiskový transfer
Kuriérska služba
Preprava do zahraničia
Zľavy pre firmy
Rozvoz na svadby
Detská autosedačka
Zmluvy pre firmy a org.
... naše nové služby : LOVE DRIVE (zamilovaná jazda) , WEDDING CAR (svadobné vozidlo) , TRANSPORTION CHILDRENS and ANIMALS (preprava deti a zvierat) viac info na t.c. 0949 136 296

Stanovištia

Poloha
Centrum Trenčin - palackého ul.

Vozový park

Vozidlo
Audi A6 avant (sedadiel: 5), Pohodlná a luxusná limuzína
Audi A6 avant (sedadiel: 5), Pohodlná a luxusná limuzína
Späť na zoznam taxislužieb

Stránku si prezeráte na počítači

Táto stránka bola primárne navrhnutá pre mobilné zariadenia. Pre čo najlepší zážitok, Vám odporúčame, otvoriť si ju na mobile alebo tablete.